אודות

קצת עלינו...

בשנת 2003 חברנו יחד, קבוצה של יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל ובכירים במשק הישראלי, ונרתמנו לעשייה חברתית מיוחדת במינה: שיקומם וקידומם של ילדים ובוגרים המתקשים להשתלב בזרם המרכזי והמהיר של החברה, בשאיפה לחולל שינוי משמעותי בחייהם, למנף את יכולותיהם ולסייע להם ברכישת מיומנויות לקיום אורח חיים עצמאי ותורם בחברה.
חזון זה הוליד את עמותת גלאו"פ- גשר לאהבה ופתיחות.
פעילותה של עמותת גלאו"פ מתקיימת בחוות סוסים טיפולית בכפר שמואל והיא מבוססת על שיטת "המרחב הפתוח"- שיטה פורצת דרך פרי פיתוחו של ד"ר עופר קומרובסקי, וטרינר, המשלבת רכיבה טיפולית, טיפול בבעלי חיים ופעילויות טיפוליות נוספות.
שיטת הטיפול הייחודית של "המרחב הפתוח" רשמה הצלחות רבות בטיפול באנשים בעלי קשיים מגוונים, וחוללה בחייהם שינוי של ממש אשר אפשר להם לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, הוציאם ממצב של תלות, חוסר תקשורות וניתוק חברתי, העמיד אותם על רגליהם וסייע בהשתלבותם בשוק העבודה ובחברה הישראלית.

"הרצון היה ליצור מקום של חיבור בין "אנשים לבעלי חיים, מקום של שלווה וניתוק מהחיים התחרותיים, החומריים וההשגיים. זה מקום של שמחה ואהבה אבל של עבודה קשה ושאיפה להתקדמות, מקום שמגלה את הנשמה היתרה שבכל אחד מאיתנו, וזה היה הרעיון הבסיסי שעליו פועלת החווה עד היום".

ד"ר עופר קומרובסקי, מייסד וממציא  "שיטת המרחב הפתוח"

צור קשר